Szablon wykonała wanilijowa | GT

sobota, 18 stycznia 2014

El Voltage - Achaja (teledysk)

Jak wiecie, cykl Andrzeja Ziemiańskiego o Achai jest jednym z moich ulubionych. Dlatego strasznie ucieszyłam się na wieść o zbliżającej się premierze ostatniego tomu "Pomnika Cesarzowej Achai". W sieci można znaleźć coraz więcej świetnych materiałów promocyjnych. Jak, na przykład, teledysk El Voltage: 


Świetna muzyka, idealnie dobrane słowa i ilustracje Dominika Brońka, które fani serii mogli podziwiać podczas czytania książek. Jak dla mnie - efekt jest bardzo dobry. Klimat uniwersum Achai został oddany niemal idealnie. A jak podoba się Wam?

6 komentarzy:

 1. Hmm, ta muzyka jakoś nie do końca jest w moim stylu, aczkolwiek potrafię docenić :) Natomiast bardzo ucieszyła mnie wiadomość o tym, że tak lubisz Achaję - sama jeszcze nie czytałam, mam kilka tomów już na półce i aktywnie szukam jakiegoś bodźca, który pchnie mnie w ich stronę, dołożyłaś swoją cegiełkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę! ;) Zawsze do usług. Jeżeli chodzi o klip, w sensie muzycznym to też niezbyt mój klimat, ale najbardziej zachwyciło mnie to, jak bardzo pasuje to do książki. Muzycy naprawdę się postarali. ;)

   Usuń
 2. Próbowałam czytać Achaję, lecz nie potrafiłam za bardzo się w niej ,,odnaleźć'', dlatego dałam sobie z nią spokój. Ale teledysk, bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo specyficzna seria, nie każdemu przypadnie do gustu.;)

   Usuń
 3. Fajna promocja książki :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy